היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

ברק קדמי

מנהל פיתוח עסקי וקשרי לקוחות

  .ברק עם ותק של למעלה מעשור בעולמות של ניהול מכירות  ..בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ארגונית ומדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן .בעל ניסיון רב בעבודה מול לקוחות אסטרטגיים בתעשיית משאבי אנוש והגיוס הטכנולוגי בפרט .בעל ניסיון ניהולי בעולמות של מכירות בתחומי משאבי אנוש .

ליטל רביבו

מנהלת תחום חומרה

ליטל נהנית בעבודה מהקשר האישי מול המועמדים: להכיר אותם, להבין מה מניע אותם, מה השאיפות שלהם ולהתאים להם את המשרות בצורה הכי מדויקת ונכונה. יש לה תואר ראשון בקולנוע ממכללת ספיר

עדן נחום

מנהלת חווית מועמד

רוני מנועים

מנהלת חווית מועמד

ליאור סנדר

מנהלת חווית מועמד

שלי בן שמעון

מנהלת פיתוח עסקי

שלי אוהבת להכיר את הלקוחות שלה מקרוב ולהבין בדיוק מה הם רוצים וצריכים. היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ושיווק מטעם המכללה למנהל.

יניב דובלרו

מנהל תחום תוכנה

יניב מאמין שהשגת הון אנושי איכותי יכול להזניק קדימה כל ארגון ולכן בעבודתו הוא מחפש את המועמדים המקצועיים ביותר. הוא בעד שקיפות, זמינות ומחויבות של כלל הצדדים לתהליך הגיוס. יש לו תואר ראשון בהצטיינות יתרה בשירותי אנוש מהמכללת עמק יזרעאל ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת חיפה.

ספיר גרינשטיין

מנהלת חווית מועמד

ירדן בן נון

מנהלת חווית מועמד

מור אבישי

יועצת גיוס

מיה אוסלנדר

מנהלת תחום ביוטק

שלי מוצפי

מנהלת חווית מועמד

ליאת גלזר

מנהלת חווית מועמד

ים אדלשטיין

מנהלת חווית מועמד

טל פרחי

יועצת גיוס