• אתוסיה

  אתוסיה, חברת משאבי אנוש בתחומי ההייטק והביוטק, המובילה בתחומה בישראל.

  >
 • התפקיד

  מהות התפקיד:
  חברת ביטוח מובילה מחפשת מועמדים לתפקיד הכולל פיתוח מודלים ואלגוריתמים לשם ביצוע אנאליזה, שימוש במודלי חיזוי כדי לשפר ולייעל את חוויות הלקוח, הגדלת ההכנסות ומקסום התוצאות העסקיות, עבודה עם צוותים שונים ליישום המודלים ופיקוח אחר התוצאות. פיתוח תהליכים וכלים לשם ניטור וניתוח...


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  הנדסה ו-R&D

  מדען/ית נתונים - Data Scientist

  113228
 • IT

  חברת אתוסיה מתמחה באיתור מועמדים ואיוש משרות טכנולוגיית מידע (Information Technology) בחברות הייטק וביוטק, מרמת סטודנטים שזו להם דריסת הרגל הראשונה בתחום, ועד למנהלי פיתוח בדרגות הבכירות ביותר.  המשרות מגוונות ומתפרשות על תפקידי IT כגון: DBA, Information systems, Data Security, IT Management, System Administration, System Analyst, Network Admin, DevOps, Help Desk, BI Specialist
  >
  IT
 • טבלאות השכר של 2019: אלו המרוויחים הגדולים

  24/01/2019
  השנה האזרחית שהסתיימה זו הזדמנות מעולה ולבחון את מגמות השכר בענף ההייטק ואת השינויים שחווה הענף בשנה החולפת. קביעת טבלאות השכר לשנת 2019 נעשתה לאחר איסוף אלפי נתונים בחברת אתוסיה. מתודולוגיית איסוף המידע מבוססת על חברות שמדווחות לחברה את רמות השכר לכל תפקידים לעובדים החדשים, לצד מידע הנאסף מהמועמדים עצמם המדווחים את השכר הנוכחי שלהם אל מול המבוקש בעת תהליכי הגיוס.
  לפרטים נוספים
  >
  טבלאות השכר של 2019
 • יש 1,000 סיבות טובות לעזור לחברים!

  20/09/2018
  יש לך חברים מקצוענים בתחומי ההייטק או הביוטק? יכול להיות שהם מחפשים עבודה? או שפשוט לא טוב להם במקום הנוכחי?  הייתם ממליצים עליהם? אז למה שלא תעשו את זה ותרוויחו מזה?! גם תעזרו להם למצוא עבודה! וגם תרוויחו 1000 ₪ במתנה! מלאו את הטופס ושלחו לנו את הקו"ח של החברים  כדי שנוכל לנהל למענם תהליך גיוס נעים ומהיר שבסיומו גם נתגמל אתכם בהתאם שווה לא?!
  לפרטים נוספים
  >
 • התפקיד

  Key Tasks and Responsibilities
  • Evaluate, design, document, install, test, implement, monitor and maintain complex UNIX/Linux based software, and infrastructure solutions
  • Configuring and support of production, testing and development environments (Solaris, AIX, Linux)


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  שיווק ומכירות

  Senior Technical Analyst

  113490
 • התפקיד

  Data Analyst Responsibilities:
  - Managing master data, including creation, updates, and deletion.
  - Managing users and user roles.
  - Provide quality assurance of imported data, working with quality assurance analyst if necessary.


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  שיווק ומכירות
 • שלום נופר   אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לך מכל הלב את התמיכה שלך בתהליך חיפושי העבודה שלי. מאוד התרשמתי מהאופן המדיוק והמקצועי בו ניהלת את המורכבות, הרגישות והכמות העצומה של התקשרויות מסביב לתהליך. ממש בלטת בין כל חברות ההשמה המתחרות ולא פלא שהנחתת את העסקה לפני כולם.   אשמח להפנות אליך בעתיד את החברים שלי והחברות איתן אהייה בקשר.   תודה,   אנטולי
 • איזה חברות הייטק מעניקות את חבילת האופציות הטובה ביותר לעובדיהן?

  12/02/2019
  עבודה בחברת סטרט-אפ אמנם נחשבת מבוקשת בשל האפשרות לאקזיט, אבל טומנת בחובה גם סיכונים לסגירת העסק בזמן קצר. אחת מהדרכים לשכנע עובדים איכותיים לבחור בסיכון הזה ולהצטרף לחברות מתחילות היא מתן חבילת אופציות, מתוך הנחה שביום האקזיט הגדול החברה תחלק לעובדיה מזומנים של ממש. אך מה זה כולל?
  לפרטים נוספים
  >
 • התפקיד

  לחברת מכשור רפואי בחיפה דרוש איש איכות , לפחות 4 שנות ניסיון באיכות מתחום המכשור הרפואי והתקנים ניסיון ב- MDD, MDR, QSR, ISO13485 ו- ISO14971 .


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  הנדסה ו-R&D

  Quality & Supplier Manager

  113485
 • בת אל סגל דרמון

  יועצת קריירה

  בת אל מאמינה שמתן שירות אישי ואנושי לכל מועמד תוך הקשבה אמיתית, נכונות לעזור ושיתוף פעולה של שני הצדדים, מובילים למקומות מופלאים! בת אל סיימה בהצטיינות תואר BA בתקשורת ותואר MA בשירותי אנוש, שניהם מאוניברסיטת חיפה.
 • התפקיד

  We are a fast-growing startup in the space of cloud storage and we’re looking for a talented engineer to join our team of experts. We are looking for an escalation engineer responsible for supporting and triaging our flagship product.


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  שיווק ומכירות
 • התפקיד

  This role in the organisation is responsible for supporting the design and development activities of new device components & assemblies, processes, test methods and equipment.


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  הנדסה ו-R&D
 • משאבי אנוש

  אתוסיה מתמחה באיתור וגיוס מועמדים ואיוש משרות משאבי אנוש (Human Resources) בחברות הייטק וביוטק, מרמת בוגרים בתחילת דרכם המקצועית בתחום, ועד למנהלות משאבי אנוש בדרגות הבכירות ביותר.  המשרות מגוונות ומתפרשות על תפקידי משאבי אנוש (HR) רבים כגון: Organizational Development, Training, Recruitment, Welfare, HR Management, Compensation & Benefits.
  >
 • הדס קרנקו חיות

  מנהלת קשרי לקוחות

  הדס אוהבת להכיר את הלקוחות שלה מקרוב ולהבין בדיוק מה הם רוצים וצריכים. היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש מטעם המכללה למנהל.
 • התפקיד

  Key Responsibilities and qualifications :
  • BA or BSc in computer science / computer engineering
  • Strong C\C++ knowledge – at least 5 years of experience
  • Application and driver development experience
  • Experience with ARM Cortex M architecture


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  תוכנה ו-QA

  RT Embedded Software Engineer

  113492
 • שמי עמית ואני איש תוכנה בתחום ה-RT Embedded. נעזרתי בעבר בשירותי אתוסיה הן כמנהל מגייס והן לחיפוש תפקידים עבורי, במקביל לחברות השמה אחרות במשק.   אני מעוניין לציין במיוחד את מורן בן יהודה שליוותה אותי בתהליך חיפוש עבודה בחודשים האחרונים, אף על פי שלבסוף לא בחרתי באחד התפקידים שהוצעו לי דרך אתוסיה.   מורן, בעיני, מייצגת את הערך המוסף שאני רואה בחברת אתוסיה על פני חברות השמה אחרות (ועבדתי עם רבות, כאמור משני צידי מתרס שוק העבודה) - לא רק "ניתוב קורות חיים" (שם גנאי שלצערי הולם לא מעט חברות השמה) אלא הבנה עמוקה של המועמד ויכולותיו, התפקידים המוצעים וההתאמה בין השניים.
 • Adbring.com Adbring.com

  Adbring is a leading advertising agency providing on-line media planning, state-of-the-art technology and on-demand media buying services mostly to direct response industry.


  לפרטים נוספים
  >
 • התפקיד

  Requirements:

  A technical Bachelor’s degree, ideally in Computer Science, Engineering or Networking
  Strong interpersonal, presentation and communication skills
  Ability to work as part of a close-knit, worldwide team of Sales Engineers
  Good time management skills in a...


  לפרטים נוספים

  משרה זו הורדה מהאתר
  שיווק ומכירות
 • סופרסוניק Supersonic

  Supersonic is the mobile monetization and marketing platform trusted by the world's top publishers and advertisers.


  לפרטים נוספים
  >